Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa skóry twarzy i głowy

PROBLEM:

Mezoterapia igłowa w Medstetica Łódź

Mezoterapia igłowa w Medstetica Łódź

Procesy starzenia dotyczą całego organizmu człowieka i są one nieuniknione. Z wiekiem osłabia się synteza kolagenu i elastyny, pojawiają się zmarszczki, cera staje się szara i ziemista. Skóra twarzy traci elastyczność i sprężystość. Staje się cieńsza, odwodniona i bardziej wiotka. Często z biegiem lat osłabieniu ulega również kondycja naszych włosów. Włosy wypadają, przetłuszczają się i stają się coraz cieńsze. Na te procesy bardzo duży wpływ mają również warunki w jakim przyszło nam żyć- zanieczyszczenie powietrza, wszechobecny stres. By zahamować tempo i stopień postępowania procesów starzenia skóry twarzy i głowy możemy wpłynąć poddając się regularnie zabiegom medycyny estetycznej.

ROZWIĄZANIE:

W przypadku walki ze starzeniem się skóry twarzy polecanym rozwiązaniem jest zabieg mezoterapii igłowej skóry twarzy. W rezultacie zabiegu bardzo płytko w skórę podany jest specjalnie dobrany do jej indywidualnych potrzeb zestaw substancji aktywnych (kwas hialuronowy nieusieciowany, witaminy, peptydy). Substancje te wpływają na poziom nawilżenia skóry, uzupełniają niedobory witamin i minerałów, poprawiają mikrokrążenie. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Procesy starzenia zostają opóźnione, a pacjenci zyskują wygląd wypoczętej twarzy jak po urlopie.

Z kolei dla pacjentek skarżących się na osłabienie kondycji włosów i ich wypadanie proponujemy się specjalnie dobrane koktajle, które po wstrzyknięciu odżywiają skórę głowy i sprawiają, że włosy zaczną odrastać mocniejsze i stają się bardziej gęste.

ZABIEG

Lekarz dokonuje wyboru preparatu, którego skład będzie najlepiej odpowiadał problemom i potrzebom pacjenta, a następnie aplikuje w skórę substancje lecznicze wykonując płytkie nakłucia. Substancje aktywne wnikają do głębokich warstw skóry, odżywiają cebulkę włosa. Najlepsze rezultaty przynosi wykonywanie zabiegu za pomocą cieniutkiej igły grubości włosa i strzykawki. W celu zredukowania bólu czy dyskomfortu przy zabiegu, pacjent może skorzystać ze znieczulenia miejscowego.

PO ZABIEGU

Po zabiegu mogą pojawić się tkliwość, zasinienia czy lekki obrzęk. W większości przypadków dolegliwości ustępują najpóźniej po kilku dniach od zabiegu. W przypadku mezoterapii owłosionej skóry włosy, ślady po nakłuciach są zasłonięte przez włosy i praktycznie niewidoczne.

ZALECENIA PO

Przez okres 2 tygodni nie można wystawiać skóry na promienie słoneczne oraz należy używać kremów z mocnym filtrem UV.

EFEKTY ZABIEGU:

Mezoterapia igłowa daje spektakularne, widoczne efekty, które pojawiają się stopniowo już po pierwszym zabiegu. By uzyskać najlepszy, długotrwały efekt na kilka miesięcy zaleca się wykonanie serii 4-5 zabiegów w odstępie co kilka tygodni. To świetny zabieg przygotowujący naszą skórę na trudy wysokiej letniej temperatury jak i przywracający jej nawilżenie po wakacyjnym urlopie.

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia,

aktywne stany zapalne skóry,

choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,

skłonność do powstawania blizn przerostowych,

zaburzenia gojenia się ran,

nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub składniki preparatu,

czynna infekcja uogólniona,

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 2.88 (16 głosy)
Sending