Powiększanie ust i zmiana ich konturu


Powiększanie ust i zmiana ich kolorytu

PROBLEM:

Powiększanie ust i zmiana konturu Łódź w Medstetica

Powiększanie ust i zmiana konturu ust w Medstetica

Każda z nas chciałaby mieć piękne usta – ładnie wykrojone, pełne i jędrne a przy tym fantastycznie nawilżone. Usta to przecież najbardziej zmysłowy element kobiecej twarzy. To na ustach pojawia się uśmiech i to usta najczęściej obdarowywane są pocałunkami. Ich wygląd wpływa na naszą atrakcyjność i postrzeganie przez innych. Natura jednak rzadko obdarza nas wargami, z których byłybyśmy stuprocentowo zadowolone. Nie każda z nas ma usta jak Angelina Jolie, Scarlett Johansson czy Keira Knightley. Często skarżymy się, że wargi są niesymetryczne, zbyt cienkie lub o słabo zaznaczonym kształcie. Makijaż potrafi czynić cuda, jednak nie nosimy go cały czas, a jego częste poprawianie jest uciążliwe. Chciałybyśmy mieć piękne, zmysłowe usta o każdej porze dnia i nocy.

ROZWIĄZANIE:

Na szczęście pomóc może medycyna estetyczna. Zabieg powiększania, modelowania czy odświeżania ust jest coraz bardziej popularny i dostępny. Decydują się na niego panie w każdym wieku. Pamiętajmy, że usta można nie tylko powiększyć ale również nadać im większą sprężystość. Co więcej, w efekcie zabiegu zwiększa się również ich poziom nawilżenia. Estetycznie powiększone usta są naturalnie zarysowane, stanowiące jedność z resztą twarzy.

ZABIEG

Zabiegi - powiększanie ust i ich modelowania wykonywane są przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego, który wiąże wodę w skórze i tym samym zapewnia jej jędrność i sprężystość. Lekarz znieczula okolice ust kremem Emla (ok. 30 minut), a następnie wstrzykuje preparat igłą bądź kaniulą. Trwa to zaledwie kilka minut. Poziom bolesności zabiegu zależy od progu bólu pacjentki. Preparaty zawierają dodatkowo w składzie lidokainę, która zmniejsza odczucie bólu. Ilość wstrzykiwanego preparatu ustalana jest indywidualnie, w zależności od budowy ust i potrzeb pacjentki. Zazwyczaj podczas zabiegu zużywany jest 1 ml preparatu. Jeśli pacjentka miała kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny ust koniecznie musi zgłosić to lekarzowi przed zabiegiem.

PO ZABIEGU

Zdarza się, że po zabiegu pojawia się małe siniaki, które jednak szybko znikają i łatwo zatuszować je makijażem. Okolice ust przez 1-2 dni są opuchnięte. Po tym czasie zazwyczaj opuchlizna znika, a usta uzyskują nowy, wymarzony wygląd.

ZALECENIA PO

Nie zaleca się wizyt w saunie. Przez 48h po zabiegu  unikamy nadmiernej mimiki.

EFEKTY ZABIEGU:

Efekt zabiegu powiększania ust widoczny jest po kilku dniach i utrzymuje się około roku, w zależności od preparatu i indywidualnych predyspozycji pacjenta.

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia,

aktywne stany zapalne skóry,

choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,

skłonność do powstawania blizn przerostowych,

zaburzenia gojenia się ran,

nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub składniki preparatu,

czynna infekcja uogólniona,

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.04 (56 głosy)
Sending