O nas


KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w ginekologii estetycznej oraz medycynie estetycznej. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki zakres zabiegów, w ramach których odmładzamy kobiety, korygujemy niedoskonałości ich wyglądu, a także leczymy schorzenia utrudniające codzienne funkcjonowanie. Przywracamy kobietom pewność siebie, przyczyniając się do polepszenia jakości ich życia.

Kobieta po zabiegu MonaLisa Touch

Głównym atutem naszej placówki jest doświadczona kadra specjalistów oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny. W ofercie centrum znajdują się zabiegi przeprowadzane przy użyciu lasera MonaLisa Touch™ włoskiej firmy DEKA. Został zaprojektowany specjalnie do zabiegów wykonywanych na wrażliwych kobiecych miejscach intymnych. Przy użyciu lasera wykonujemy zabiegi takie jak: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, rewitalizacja warg sromowych, labioplastyka, czy korekta blizn poporodowych. Pacjentki Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA mogą również skorzystać z zabiegów z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (przywrócenie elastyczności, jędrności oraz objętości wargom sromowym, korekcja ich asymetrii, zniwelowanie nadmiernej suchości i wiotkości) oraz nici liftingujących Vaginal Narrower (zwężenie pochwy).

Oferta Centrum obejmuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pomagamy naszym pacjentom i pacjentkom walczyć z niedoskonałościami skóry takimi jak: zmarszczki, bruzdy, rozstępy, czy blizny, a także staramy się poprawić estetykę obszarów będących źródłem niezadowolenia czy kompleksów. Praktyka pokazuje, że największą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy, jak również laserowe usuwanie rozstępów. Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy okazuje się także powiększanie lub zmiana konturu ust. Do wszystkich zabiegów używamy najlepszych preparatów dostępnych na polskim rynku, takich jak Restylane®, Juvederm® czy RadiesseTM.

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, mają dostęp do najnowszych, a jednocześnie sprawdzonych i bezpiecznych technik leczenia. Wszystkie zabiegi w naszym centrum przeprowadzają znakomicie wykwalifikowani specjaliści posiadający odpowiednie certyfikaty. To prawdziwi entuzjaści swojej pracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabiegów medycznych, a w przypadku pytań czy wątpliwości – o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Łączna ocena 4 (4 głosy)
Sending