Trening mięśni głębokich i dna miednicy


Centrum Zdrowia i Urody Medstetica zaprasza wszystkie Panie na jedyny w Łodzi

TRENING MIĘŚNI GŁĘBOKICH I DNA MIEDNICY

który odbędzie się w Centrum HOLI w Łodzi, przy ul. Dowborczyków 17, w godz. 11.00 – 14.00

Trening mięśni głębokich oraz dna miednicy jest metodą fitness o działaniu terapeutycznym. Podczas ćwiczeń pracujemy mięśniami głębokimi, ustawiając szkielet w taki sposób, jaki jest dla niego prawidłowy, a który niestety często zostaje wypaczony złymi nawykami, siedzącym trybem życia oraz stresem.

Standardowy trening fitness zajmuje się głównie mięśniami powierzchniowymi, my natomiast skupiamy się na mięśniach głębokich, za fundament uznając kręgosłup i miednicę. Dlaczego? Ponieważ aktywacja miednicy wpływa na resztę ciała – szkielet się napręża, ciało prostuje, a organy przestają być uciskane. To wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, a nawet migreny! Dodatkowo trening zwiększa satysfakcję płynącą ze współżycia seksualnego.

Zajęcia skierowane głównie do kobiet na każdym etapie ich życia. Trening mięśni głębokich i dna miednicy można traktować zarówno jako działanie profilaktyczne, jak i zestaw ćwiczeń terapeutycznych, poprawiających kondycję kobiet cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu i/lub obniżenie narządów rodnych.

Trening prowadzi najwyższej klasy specjalista – Kamila Raczyńska

Trening jest elementem innowacyjnego i jedynego w Polsce Programu Leczenia Wysiłkowego Nietrzymania Moczu, które stworzyli specjaliści z Centrum Zdrowia i Urody Medstetica.

Więcej o programie

Koszt udziału w treningu to 150 zł.
UWAGA: Specjalna cena do końca sierpnia: 120 zł

Wpłaty proszę dokonywać na konto Medstetica Sp. z o.o
Bank Pekao SA, 38 1240 5527 1111 0010 6589 3918
z dopiskiem TRENING oraz emailem lub nr telefonu kontaktowego

Liczba miejsc ograniczona!

Trening mięśni głębokich oraz dna miednicy

Trening mięśni głębokich oraz dna miednicy

4/5 - (3 votes)