Laser frakcyjny CO2 DANA


Czym jest laser frakcyjny CO2 Dana i jakie zabiegi są nim wykonywane?

Laser frakcyjny CO2 DANA to najnowszej generacji laser przeznaczony do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i dermatologii estetycznej. Przynosi rewelacyjne efekty w zakresie odmładzania narządów płciowych, w leczeniu nietrzymania moczu, w rewitalizacji i liftingu pochwy, jak również w usuwaniu różnego rodzaju blizn i rozstępów oraz znamion, kłykcin i brodawek.

Obszary zastosowania - laser frakcyjny CO2 Dana

Co wyróżnia laser frakcyjny CO2 Dana?

Laser frakcyjny CO2 Dana to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki różnym końcówkom może być wykorzystywane w kilku rodzajach zabiegów. Urządzenie jest bezpieczne dla pacjentów a zabiegi wykonywane przy jego pomocy są minimalnie inwazyjne i całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii energia lasera w trakcie zabiegu jest skupiona na wybranych miejscach ścian pochwy, działając tylko na kilka procent tkanki. W rezultacie  proces regeneracji przebiega znacznie szybciej.

Jak wygląda zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego Dana?

W trakcie zabiegów ginekologicznych laser frakcyjny CO2 Dana jest wprowadzany do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego. Jej właściwości umożliwiają szybki przebieg zabiegu, a technologia urządzenia gwarantuje jego bezbolesność i bezpieczeństwo. Kolejną cechą wyróżniającą leczenie laserem Dana jest brak krwawienia – system wywołuje szybką koagulację tkanki (krzepnięcie).

Działanie lasera polega na odpowiednim modelowaniu ścianek pochwy oraz stymulowaniu regeneracji tkanki. W wyniku zabiegu zaczynają się namnażać nowe włókna kolagenowe, co przekłada się na wzmocnienie ścian pochwy. Pacjentka spędza na fotelu ginekologicznym zazwyczaj kilka minut a następnie wraca do domu i codziennych czynności.

Zabiegi wykonane przy użyciu lasera Dana wyróżnia nie tylko skuteczność, lecz także bardzo niska inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji – często po opuszczeniu gabinetu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności. W MEDSTETICA zabiegi wykonują wyłącznie lekarze z dużym doświadczeniem, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu wykorzystywania lasera frakcyjnego Dana i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Kto może korzystać z zabiegu przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 Dana?

Z laseroterapii systemem frakcyjnym CO2 Dana mogą korzystać wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia, bez względu na wiek. Do zabiegu kwalifikuje lekarz specjalista.

Warunkiem przystąpienia do zabiegów ginekologicznych jest dobry wynik cytologii. Najczęściej decydują się na nie kobiety skarżące się na nietrzymanie moczu, po porodach, panie z dolegliwościami menopauzalnymi oraz po prostu kobiety niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych lub nieusatysfakcjonowane jakością życia seksualnego.

Dzięki atrakcyjnym pakietom i korzystnemu systemowi ratalnemu (Mediraty) z oferowanych w Centrum MEDSTETICA usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci.

Zabiegi wykonywane są w Łodzi.

Lekarze wykonujący zabiegi laserem frakcyjnym CO2 Dana w Medstetica

lek. Wojciech Puto

lek. Agata Kassassir-Ćwiklak

lek. Marcin Kubiak

lek. Jacek Majos

Łączna ocena 2.92 (71 głosy)
Sending