Liposukcja wzgórka łonowego


PROBLEM

Wzgórek łonowy to część ciała, która jest mało podatna na utratę tkanki tłuszczowej, nawet w przypadku stosowania diety czy ćwiczeń. Zdarza się, że pacjentki po przeprowadzeniu diet i widocznym schudnięciu wciąż skarżą się na zbyt uwydatniony wzgórek łonowy. Czasami nadmiar tłuszczu w okolicach wzgórka uwarunkowana jest genetycznie. Niezależnie od powodów nagromadzenia się tłuszczu, kobiety pragną pozbyć się defektu. Przeszkadza im bowiem w swobodnym doborze ubrań a także krępuje w relacjach z partnerami.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Liposukcja wzgórka łonowego jest zabiegiem, w wyniku którego usunięty zostaje nadmiar tłuszczu z tej części ciała. Pacjentka zostaje znieczulona miejscowo, a lekarz dokonuje lekkiego nacięcia skóry i odsysa tłuszcz. W wyniku zabiegi poprawia się wygląd ciała pacjentki. Pośrednio, dzięki wzrostowi poziomu zadowolenia pacjentki, liposukcja wzgórka łonowego może poprawić jakość współżycia seksualnego. Rezultaty zabiegu są trwałe, przy zachowaniu zdrowego stylu życia efekt utrzymuje się do końca życia. 

PRZED ZABIEGIEM

kwalifikacji do zabiegu dokonuje lekarz na podstawie wyników zleconych badań

ZABIEG

czas trwania zabiegu (do 60 min)

znieczulenie: miejscowe

PO ZABIEGU

Następnego dnia po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. W miejscu interwencji lekarskiej może pojawić się obrzęk, któremu towarzyszy zaczerwienienie i bolesność. Taka reakcja może utrzymywać się 2-3 dni. Często dochodzi również do tworzenia siniaków, które utrzymują się dłużej.

PRZECIWWSKAZANIA

infekcje pochwy i sromu

ciąża lub karmienie piersią

uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej

cukrzyca

choroby autoimmunologiczne

ciężkie choroby wątroby i nerek

zła krzepliwość krwi

stosowanie leków przeciwkrzepliwych

LEKARZE WYKONUJĄCY ZABIEGI:

lek-wojciech-puto

lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 2.96 (46 głosy)
Sending