Piękne, zdrowe i gęste włosy


PROBLEM

Włosy pod opieką trychologa i dermatologa

Włosy pod opieką trychologa i dermatologa

Piękne włosy to atrybut urody. Lśniące, zdrowe i zadbane dodają uroku i pewności siebie. Niestety w życiu zdarzają się okresy, w których kondycja włosów ulega znacznemu pogorszeniu. Włosy zaczynają wypadać, stają się coraz cieńsze, zaczynają się łamać. Fryzura traci objętość, co negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Pogorszenie się kondycji włosów może wiązać się ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie (np. ciąża, menopauza), brakiem odpowiednich witamin i pierwiastków naturalnych, lecz także być wywołane stresem lub złą dietą.

Często przyczyną wypadania i łamania się włosów jest również nieprawidłowa pielęgnacja – częste farbowanie włosów, ich nadmierne suszenie suszarką lub prostowanie. Niektórzy z nas są genetycznie obciążeni bardzo słabymi włosami. Na szczęście w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica klienci mogą korzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań służących odzyskaniu lśniących i zdrowych włosów a przede wszystkim gęstych i miłych w dotyku włosów.

TYLKO U NAS - PROGRAM OPIEKI TRYCHOLOGA I DERMATOLOGA

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica oferujemy specjalny zaawansowany program opieki  nad włosami. Stworzona przez nas Klinika Włosa to unikalny program stworzony przez trychologa i dermatologa. Zaleca się, by najpierw klienci umówili się na spotkanie z trychologiem, czyli specjalistą zajmującym się skórą głowy oraz włosami. Podczas wizyty trycholog dokonuje analizy stanu skóry głowy i cebulek włosów. Omawia z klientem schorzenia związane ze skórą głowy, takie jak np. łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, czy łuszczyca. Trycholog i pacjent wspólnie ustalają przyczyny wypadających włosów. W przypadku podejrzeń niedoborów pierwiastków, zaleca się odpowiednie badania krwi.  W zależności od diagnozy przyczyn pogorszenia się kondycji włosów, pacjentom zaleca się zabiegi wykonywane przez lekarza dermatologa. Jeśli powód osłabienia włosów ma podłoże hormonalne, pacjentów kontaktujemy z endokrynologiem.

OPIEKA TRYCHOLOGA

Kompleksowa metoda walki o piękno włosów

Nasza metoda pracy bazuje na podejściu kompleksowym i wykorzystuje wiedzę z zakresu wielu dziedzin medycznych. Punktem wyjścia opracowanej metody jest założenie, że złożoność przyczyn problemów skórnych czy łysienia rodzi konieczność podejścia kompleksowego tj. łączenia terapii wewnętrznej (farmakologicznej, dietetycznej) z  kuracją zewnętrzną w postaci profesjonalnych zabiegów oraz odpowiednio zaprogramowanej pielęgnacji domowej.

Zabiegi trychologiczne i terapia łysienia

Specjalistyczny zabieg trychologiczny to procedura łącząca w sobie techniki  manualne, aparaturowe oraz farmakologiczne w celu zlikwidowania lub zniwelowania problemu ze skórą głowy i włosami.

Wykorzystując indywidualnie stworzone protokoły zabiegowe leczymy dolegliwości skórne: łupież, łuszczyca skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy oraz nadmierne wypadanie włosów. Stosowane w zabiegach substancje aktywne oparte są tylko i wyłącznie na biologicznie czynnych roślinnych ekstraktach, olejkach, peptydach, witaminach czy minerałach. W zależność od przyczyny i stadium zaawansowania problemu dobierana jest odpowiednia metoda leczenia i określana właściwa częstotliwość zabiegów

OPIEKA DERMATOLOGA

Polecane przez dermatologów zabiegi na włosy to przede wszystkim:

Zabieg mezoterapii skóry głowy – DERMAHEAL HL

Zabieg mezoterapii skóry głowy to popularny zabieg powstrzymujący wypadanie włosów, poprawiający ich kondycję, a nawet powodujący wzrost nowych włosów. W skład preparatu DERMAHEAL HL wchodzą peptydy biomimetyczne i 56 aktywnych składników. Preparat rewitalizuje cebulki włosowe i stymuluje krążenie. Najczęściej zaleca się przeprowadzenie serii 4 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Skoncentrowana terapia peptydowa DR. CYJ HAIR FILLER – rewitlizacja komórek włosa i skóry głowy

W skórę głowy wstrzykiwany jest preparat pobudzający krążenie krwi w skórze głowy i rewitalizujący mieszki włosowe. Preparat zwiera unikalną formułę 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Kuracja wspomaga wzrost włosów zwiększając wielkość mieszków włosowych, zatrzymuje wypadanie włosów. Efekty terapii są spektakularne. Zazwyczaj zalecą się wykonać 4 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych.

Efekty działania preparatów Dr Cyj

Klinika włosa - zabiegi preparatem Dr Cyj

Klinika włosa w Medstetica

Leczenie włosów Łódź

Efekty zabiegów preparatem Dr Cyj

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.16 (31 głosy)
Sending