BOTOKS – wygładzanie zmarszczek mimicznych


Botoks - skuteczna walka ze zmarszczkami mimicznymi

PROBLEM:

Botoks Łódź w Medstetica. Skuteczne walka ze zmarszczkami mimicznymi

Botoks Łódź w Medstetica. Skuteczne walka ze zmarszczkami mimicznymi

Zmarszczki mimiczne pojawiają się na twarzy każdej kobiety czy mężczyzny, bardzo często już przed trzydziestym rokiem życia. Są wynikiem ekspresji naszej twarzy. Powstają przy nadmiernej aktywności mięśni w określonych strefach twarzy. Zmarszczki mimiczne są efektem naszych emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Sprzyja im również niehigieniczny tryb życia – brak snu, palenie papierosów, niewłaściwa dieta, długie ekspozycje słoneczne, wahania wagi. Najczęściej zmarszczki mimiczne zauważamy w okolicach oczu (tworzą się tzw. kurze łapki), jak również na czole (poprzeczne zmarszczki czoła) i między brwiami (tzw. lwia zmarszczka).

Pojawienie się zmarszczek na twarzy czy szyi bardzo niepokoi większość osób. Zaczynamy czuć się staro i mało atrakcyjnie, tęsknimy za odbiciem lustra sprzed lat. Szukamy sposobu na pozbycie się zmarszczek by zatrzymać młodość jak najdłużej. Eksperymenty ze stosowaniem kosmetyków przeciwzmarszczkowych to wieczna niewiadoma- tyle jest ich na rynku. Mało kto z nas wie, że krem, żel czy serum przeciwzmarszczkowe wchłania się do skóry przez barierę naskórka jedynie w niewielkim procencie. Tym sposobem nie można skutecznie spowolnić procesu starzenia się skóry czy zniwelować jego efektów. By osiągnąć widoczne rezultaty powinniśmy sięgnąć po bardziej radykalne rozwiązania i zasięgnąć porady lekarza medycyny estetycznej.

ROZWIĄZANIE:

Najlepsze efekty w walce ze zmarszczki mimicznymi daje ostrzykiwanie  oczyszczonym białkiem wytwarzanym przez bakterię Clostridium botulinum), czyli BOTOKSEM. To najbardziej popularna i skuteczna walka ze zmarszczkami mimicznymi. Dzięki podaniu BOTOKSU przepływ impulsów nerwowych do mięśni zostaje zablokowany. W wyniku zabiegu rysy twarzy stają się bardziej łagodne, zmarszczki mimiczne ulegają istotnemu spłyceniu a nawet zniknięciu. Co ważne działanie BOTOKSU jest w pełni odwracalne. Nasza twarz ma wygląd zrelaksowanej i zatrzymuje swój naturalny wygląd.

Przed rozpoczęciem terapii, w której stosuje się BOTOKS należy zdać sobie sprawę z tego, że bardzo głębokie, utrwalone zmarszczki, nie zostaną całkowicie wyeliminowane. Bardzo często uzupełnieniem terapii są inne zabiegi medycyny estetycznej, w tym zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (tzw. wypełnienia).

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża i okres karmienia,
  • aktywne stany zapalne skóry,
  • choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • zaburzenia gojenia się ran,
  • nadwrażliwość na składniki preparatu,
  • czynna infekcja uogólniona,

ZABIEG

Zabieg wstrzyknięcia BOTOKSU jest prosty i bezpieczny. Lekarz dezynfekuje twarz pacjentki, a następnie dokonuje kilku wkłuć igłą. Ilość wstrzykiwanego preparatu dostosowana jest do wielkości mięśnia, powodującego powstawanie zmarszczek. Zabieg trwa krótko i jest praktycznie bezbolesny. Pacjent czuje delikatne szczypanie podczas podawania preparatu.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu pacjent bezwzględnie musi trzymać pionowo głowę przez ok 4 godziny, by zapobiec przemieszczaniu się preparatu. Niewskazany jest wysiłek fizyczny, solarium, sauna.

EFEKTY ZABIEGU:

Efekt zabiegu BOTOKS utrzymuje się średnio przez ok. 3-6 miesięcy w zależności od cech osobniczych pacjenta. Twarz staje się gładka a zmarszczki są znacznie mniej widoczne lub wręcz znikają. Po upływie tego czasu stopniowo zanika, a mięśnie zaczynają normalnie funkcjonować jak przed zabiegiem. Proces ten następuje powoli i w sposób bardzo naturalny.

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.67 (21 głosy)
Sending