Korekcja dołów i cieni pod oczami


Korekcja dołów i cieni pod oczami

PROBLEM:

Korekcja cieni i dołów pod oczami w Medstetica Łódź

Korekcja cieni i dołów pod oczami w Medstetica Łódź

czy to zwierciadło duszy. Jednakże nawet najpiękniejsze oczy tracą swój urok, jeśli okolice oka są zacienione, podkrążone czy obrzęknięte. Pojawieniu się tych mankamentów sprzyja zwłaszcza stres, brak snu, częsty płacz, zmęczenie, czy przepracowanie. Bardzo często ich pojawienie się jest warunkowane genetycznie. Osoby skarżące się na doły i cienie pod oczami mają bardzo cienką skórę wokół oczu, z widocznymi naczynkami krwionośnymi. Zdarza się, że za ich pojawienie się odpowiada budowa twarzy, np. zbyt głęboko osadzone gałki oczne, duży oczodół. Cienie i doły pod oczami widoczne są szczególnie rano po obudzeniu, co często wprawia nas w zły nastrój od początku dnia, czy wieczorem, uwidaczniając zmęczenie po wielu godzinach pracy. Pojawiają się zarówno u kobiet i mężczyzn, praktycznie w każdym wieku. Bardziej widoczne stają się około 40 roku życia, wraz z postępującymi procesami starzenia, twarz staje się smutna i zmęczona. Wtedy też pacjenci najczęściej decydują się na zabiegi mające na celu pozbycie się tego problemu.

ROZWIĄZANIE:

Najbardziej polecanym zabiegiem pozwalającym na korekcję cieni i dołów pod oczami jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w skórę w okolicy pod oczodołami. Obrzęki limfatyczne pod oczami zwalczymy preparatami przeznaczonymi do mezoterapii igłowej.

ZABIEG

Podczas zabiegu lekarz za pomocą cienkiej kaniuli lub igły wstrzykuje kwas hialuronowy pod skórę w linii zagłębienia oczodołów. Poziom bolesności zabiegu jest niewielki i zależy od progu bólu pacjenta. Preparaty zawierają w składzie lidokainę, która zmniejsza odczucie bólu. Jeśli pacjentka jest szczególnie wrażliwa na ból, proponowane jest wcześniejsze znieczulenie miejscowe kremem Emla. Po zakończeniu iniekcji preparat jest przez lekarza rozmasowany w skórze.

PO ZABIEGU

Rezultaty widoczne są od razu po zabiegu – zagłębienia spłycają się, a cienie są zdecydowanie mniej widoczne. Twarz wygładza się i nie sprawia wrażenia zmęczonej, pacjent wygląda młodziej i zdrowiej. Po zabiegu może pojawić się opuchlizna i zasinienie, które stopniowo mijają przez kilka dni.

ZALECENIA PO

Nie zaleca się wizyt w saunie i masaży twarzy. Przez 48h po zabiegu  unikamy nadmiernej mimiki i forsownych ćwiczeń.

EFEKTY ZABIEGU:

Efekt zabiegu widoczny jest po kilku dniach i utrzymuje się ok. 12 miesięcy (w zależności od wybranego preparatu i predyspozycji indywidualnych)

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia,

aktywne stany zapalne skóry,

choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,

skłonność do powstawania blizn przerostowych,

zaburzenia gojenia się ran,

nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub składniki preparatu,

czynna infekcja uogólniona,

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Skuteczna walka z problemem dołów i cieni pod oczami

Problem:

Korekcja dolow i cieni

Korekcja dołów i cieni wokół oczu w Medstetica

Oczy to zwierciadło duszy. Jednakże nawet najpiękniejsze oczy tracą swój urok, jeśli okolice oka są zacienione, podkrążone czy obrzęknięte. Pojawieniu się tych mankamentów sprzyja zwłaszcza stres, brak snu, częsty płacz, zmęczenie, czy przepracowanie. Bardzo często ich pojawienie się jest warunkowane genetycznie. Osoby skarżące się na doły i cienie pod oczami mają bardzo cienką skórę wokół oczu, z widocznymi naczynkami krwionośnymi. Zdarza się, że za ich pojawienie się odpowiada budowa twarzy, np. zbyt głęboko osadzone gałki oczne, duży oczodół. Cienie i doły pod oczami widoczne są szczególnie rano po obudzeniu, co często wprawia nas w zły nastrój od początku dnia, czy wieczorem, uwidaczniając zmęczenie po wielu godzinach pracy. Pojawiają się zarówno u kobiet i mężczyzn, praktycznie w każdym wieku. Bardziej widoczne stają się około 40 roku życia, wraz z postępującymi procesami starzenia, twarz staje się smutna i zmęczona. Wtedy też pacjenci najczęściej decydują się na zabiegi mające na celu pozbycie się tego problemu.

Rozwiązanie:

Najbardziej polecanym zabiegiem pozwalającym na korekcję cieni i dołów pod oczami jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w skórę w okolicy pod oczodołami. Obrzęki limfatyczne pod oczami zwalczymy preparatami przeznaczonymi do mezoterapii igłowej.

Przebieg zabiegu:

Podczas zabiegu lekarz za pomocą cienkiej kaniuli lub igły wstrzykuje kwas hialuronowy pod skórę w linii zagłębienia oczodołów. Poziom bolesności zabiegu jest niewielki i zależy od progu bólu pacjenta. Preparaty zawierają w składzie lidokainę, która zmniejsza odczucie bólu. Jeśli pacjentka jest szczególnie wrażliwa na ból, proponowane jest wcześniejsze znieczulenie miejscowe kremem Emla. Po zakończeniu iniekcji preparat jest przez lekarza rozmasowany w skórze. Rezultaty widoczne są od razu po zabiegu – zagłębienia spłycają się, a cienie są zdecydowanie mniej widoczne. Twarz wygładza się i nie sprawia wrażenia zmęczonej, pacjent wygląda młodziej i zdrowiej.

Efekt zabiegu:

Efekt zabiegu widoczny jest po kilku dniach i utrzymuje się ok.12 miesięcy (w zależności od wybranego preparatu i predyspozycji indywidualnych ).

 Przeciwskazania:

  • ciąża i okres karmienia,
  • aktywne stany zapalne skóry,
  • choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • zaburzenia gojenia się ran,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub inne składniki preparatów,
  • czynna infekcja uogólniona,

 

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica stosowane są najwyższej jakości preparaty do korekcji dołów i cieni pod oczami z serii Emervel i Juvederm a zabiegi wykonuje wyłącznie doświadczony lekarz.   

Cena:

Cennik Zabiegów

Aktualne Promocje

Chcesz rozłożyć opłatę na stałe miesięczne raty? Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie: Mediraty!

Łączna ocena 3.17 (30 głosy)
Sending