Wypełniacze – wygładzanie zmarszczek i bruzd


Wypełniacze – najlepsze rozwiązanie dla głębokich zmarszczek i bruzd

PROBLEM:

Kwas hialuronowy Łódź w Medstetica

Kwas hialuronowy (wypełniacze) w Łodzi w Medstetica

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Zachodzi u każdego z nas.  Wraz z biegiem lat najbardziej przeszkadzają nam głębokie zmarszczki. Pacjenci i pacjentki szczególnie skarżą się na pogłębiające się bruzdy nosowo-wargowe, tzw. linie marionetki czy dolinę łez. Twarz traci świeżość i jędrność oraz nabiera smutnego wyrazu. Wyglądamy starzej i na bardziej zmęczonych, niż jest to w rzeczywistości.

ROZWIĄZANIE:

Młodzieńczy wyraz twarzy przywracają zabiegi polegające na podaniu w kłopotliwy obszar twarzy wypełniaczy, czyli preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Zabiegi takie w sposób małoinwazyjny korygują zmarszczki i pozwalają wymodelować kontur twarzy. Umożliwiają uzupełnienie ubytków tkanki podskórnej wypełniając skórę od środka. Rodzaj zastosowanego preparatu dobierany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz miejsca poddawanego korekcji przez lekarza.

ZABIEG

Lekarz znieczula miejscowo poddawany zabiegowi obszar twarzy (stosując do tego najczęściej krem Emla), przeprowadza dezynfekcję skóry, a następnie wprowadza za pomocą kaniuli lub igły odpowiedni preparat w głąb skóry. Cały zabieg, wraz ze znieczuleniem, trwa około godziny.

PO ZABIEGU

Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienie, krwiak czy obrzęk. Objawy ten znikają samoistnie w przeciągu od 2 do 7 dni od zabiegu.

ZALECENIA PO

Bezpośrednio po zabiegu pacjentki powinny unikać opalania, korzystania z basenu lub sauny, ciężkiego wysiłku fizycznego.

EFEKTY ZABIEGU:

Wstępny efekt pojawia się od razu po zabiegu, preparat formuje swój ostateczny kształt ok 2-3 tygodni od podania i utrzymuje się w skórze około 12 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia,

aktywne stany zapalne skóry,

choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,

skłonność do powstawania blizn przerostowych,

zaburzenia gojenia się ran,

nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub składniki preparatu,

czynna infekcja uogólniona,

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.18 (11 głosy)
Sending