O nas


Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w ginekologii estetycznej oraz medycynie estetycznej. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki zakres zabiegów, w ramach których odmładzamy kobiety, korygujemy niedoskonałości ich wyglądu, a także leczymy schorzenia utrudniające codzienne funkcjonowanie. Przywracamy kobietom pewność siebie, przyczyniając się do polepszenia jakości ich życia.

Laser frakcyjny CO2 Dana w Łodzi - ginekologia i dermatologia estetyczna

Laser frakcyjny Dana

Głównym atutem naszej placówki jest doświadczona kadra specjalistów oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny. W ofercie centrum znajdują się zabiegi przeprowadzane przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 DANA . Został zaprojektowany specjalnie do zabiegów wykonywanych na wrażliwych kobiecych miejscach intymnych. Przy użyciu lasera wykonujemy zabiegi takie jak: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, rewitalizacja warg sromowych, labioplastyka, czy korekta blizn poporodowych. Pacjentki Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA mogą również skorzystać z zabiegów z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (przywrócenie elastyczności, jędrności oraz objętości wargom sromowym, korekcja ich asymetrii, zniwelowanie nadmiernej suchości i wiotkości) oraz nici liftingujących Vaginal Narrower (zwężenie pochwy).

Oferta Centrum obejmuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pomagamy naszym pacjentom i pacjentkom walczyć z niedoskonałościami skóry takimi jak: zmarszczki, bruzdy, rozstępy, czy blizny, a także staramy się poprawić estetykę obszarów będących źródłem niezadowolenia czy kompleksów. Praktyka pokazuje, że największą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy, jak również laserowe usuwanie rozstępów. Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy okazuje się także powiększanie lub zmiana konturu ust. Do wszystkich zabiegów używamy najlepszych preparatów dostępnych na polskim rynku, takich jak Restylane®, Juvederm® czy RadiesseTM.

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, mają dostęp do najnowszych, a jednocześnie sprawdzonych i bezpiecznych technik leczenia. Wszystkie zabiegi w naszym centrum przeprowadzają znakomicie wykwalifikowani specjaliści posiadający odpowiednie certyfikaty. To prawdziwi entuzjaści swojej pracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabiegów medycznych, a w przypadku pytań czy wątpliwości – o kontakt mailowy lub telefoniczny.