Rewitalizacja warg sromowych


PROBLEM

Z wiekiem kobiety zaczynają odczuwać coraz więcej dolegliwości w miejscach intymnych. Wargi sromowe tracą swoją jędrność i sprężystość, a skóra staje się wiotka. Kobiety skarżą się na problemy z elastycznością oraz suchością śluzówki w okolicach intymnych. Często podrażnieniom w okolicach intymnych towarzyszy świąd i poczucie dyskomfortu.

Czynniki te wpływają na wszystkie obszary życia – od zdrowia (otarcia, infekcje, suchość pochwy), przez obniżenie samooceny, po pogorszenie jakości współżycia seksualnego. Powyższe przypadłości obserwują u siebie zarówno kobiety w okresie menopauzalnym i pomenopauzalnym, jak i młodsze – po porodach naturalnych.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Odpowiedzią na te problemy  może być rewitalizacja sromu. W Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA zabiegi są przeprowadzane przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 DANA. Wykonują je lekarze specjaliści posiadający odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności.

U pacjentek wymagających rewitalizacji sromu zabieg polega na obkurczeniu wiązką lasera warg sromowych. W rezultacie stają się ujędrnione, bardziej sprężyste i wyraźnie odmłodzone. Zabieg powoduje natychmiastową regenerację tkanek. Skóra okolic intymnych staje się bardziej elastyczna i nawilżona, tym samym staje się bardziej odporna na  otarcia. Poddanie się  rewitalizacja warg  sromowych laserem frakcyjnym CO2 poprawia także satysfakcję seksualną pacjentek.

PRZED ZABIEGIEM

badanie cytologiczne (ważne do 6 miesięcy)

badanie czystości pochwy (ważne do 1 miesiąca)

ZABIEG

Czas trwania zabiegu: około 30 minut

Znieczulenie: znieczulenie miejscowe (krem)

PO ZABIEGU

W okresie rekonwalescencji zaleca się wzmożoną higienę intymną i brak kontaktów seksualnych a także kąpieli w wannie, czy korzystania z basenu i jacuzzi

PRZECIWWSKAZANIA

nieprawidłowy wynik cytologii

nowotwory

infekcje pochwy i sromu

ciąża lub karmienie piersią

uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej

LEKARZE WYKONUJĄCY ZABIEGI:

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.45 (11 głosy)
Sending