Our specialists


POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Nasi specjaliści to doświadczeni lekarze, dla których dobro pacjenta to rzecz najważniejsza oraz trenerzy, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

lek. Wojciech Puto

specjalista II stopnia położnictwa i ginekologii. Studia ukończył w Łódzkiej Akademii Medycznej w 1981 r. I stopień specjalizacji uzyskał w 1986 r., a II stopień zdobył w 1991 r. Od 1990 r. pracuje w Szpitalu im. Jordana w Łodzi.

Doktor Wojciech Puto na co dzień zajmuje się problemami wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. W trakcie wykonywania codziennych obowiązków w szpitalu m.in. wykonuje badania urodynamiczne a także wykonuje operacje z zakresu WNM. To bardzo dobry specjalista z zakresu ginekologii, którego głównym zainteresowaniem jest leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.

Posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix. Odbył szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza, rewitalizacji pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem MonaLisa TouchTM. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu operacji laparoskopowych, operacji wysiłkowego nietrzymania moczu czy operacji plastycznych ścian pochwy. Odbył także szkolenie z implementacji nici liftingujących Vaginal Narrower.

Wybrane certyfikaty z zakresu ginekologii estetycznej oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu WNM:

certyfikat-wojciech-puto-ginekologia-plastyczna

Certyfikat - ginekologia plastyczna lek. med. Wojciech Puto

certyfikat-vaginal-narrower-lek-wojciech-puto

Certyfikat - Vaginal Narrower - lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

certyfikat-Wojciech-Puto-leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu

Certyfikat - leczenie WNM - lek. med. Wojciech Puto

lek. Shiar Agata Kassassir-Ćwiklak

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracuje w Klinice Perinatologii Szpitala im. Pirogowa (dawny szpital im. Madurowicza) w Łodzi. W latach 2009-2015 pracowała w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) oraz Klinice Ginekologii i Menopauzy ICZMP. W swojej działalności medycznej specjalizuje się m.in. w menopauzie, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, chorobach szyjki macicy, niewydolności szyjki macicy, nadżerek szyjki macicy. Ukończyła kurs szkoleniowy z laseroterapii laserem MonaLisa TouchTM

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

lek. Natalia Leśnik

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi., w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii, pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada Certyfikat Sekcji USG PTG w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w Położnictwie i Ginekologii. Ukończyła szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej. Odbyła szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza oraz rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa TouchTM

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Natalii Leśnik

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Natalii Leśnik

Certyfikat Vaginal Narrower lek. Natalia Lesnik

Certyfikat Vaginal Narrower lek. Natalia Leśnik

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej dla Natalia Leśnik

Certyfikat PTGEiR dla Natalii Leśnik

lek. Anna Kubik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Łodzi. Od roku 2014 pracuje jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Kubik posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.

Pasją Anny Kubik jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - MonaLisa Touch

Certyfikat - MonaLisa Touch

Certyfikat - wypełniacze - Anna-Kubik-princes-filler-pl

Certyfikat - wypełniacze

Anna-Kubik-mezoterapia-twarzy

Certyfikat - mezoterapia

Certyfikat - toksyna botulinowa, Botoks

Certyfikat - BOTOKS

Anna-Kubik-hyalual-xela-filler

Certyfikat - Wypełniacz

Certyfikat - Dermaheal

Certyfikat - Dermaheal

Anna-Kubik-hyalual-mezoterapia-xela-rederm

Certyfikat - mezoterapia

Certyfikat - metody diagnostyki dermatoskopowej

Certyfikat - dermatoskopia

Certyfikat - peelingi

Certyfikat - peelingi

lek. Marcin Kubiak

jest asystentem w Klinice Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Oddziału Laryngologii Onkologicznej Regionalnego Ośrodka Onkologicznego przy WSS im. Kopernika w Łodzi. Jego główne zainteresowania to diagnostyka i leczenie operacyjne uporczywego chrapania i obturacyjnego zespołu bezdechów sennych, szczególnie z zastosowaniem koblacji. Doktoryzuje się z tego zagadnienia medycznego. Ponadto interesuje się diagnozowaniem i leczeniem chirurgicznym nowotworów ślinianek, jak również laserochirurgią krtani. Prowadzi także zajęcia naukowe ze studentami oraz jest współautorem prac prezentowanych na zjazdach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Posiada także certyfikaty z zakresu laseroterapii jak i koblacji.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

lek. Marcin Janiszewski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.
Pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Jego zainteresowania naukowe to: nowotwory skóry, chirurgia rekonstrukcyjna piersi, mikrochirurgia. Uczestniczył w licznych szkoleniach i kursach z zakresu profilaktyki i leczenia chorób nowotworowych skóry.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - MonaLisa Touch dla Marcina Janiszewskiego

Certyfikat - MonaLisa Touch dla Marcina Janiszewskiego

Marcin-Janiszewski-certyfikat-PTD

Certyfikat ze Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Marcin-Janiszewski-certyfikat-PTCO

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

Marcin-Janiszewski-certyfikat-dermatologia

Certyfikat - Dermatochirurgia

Marcin-Janiszewski-certyfikat-akademia-czerniaka

Certyfikat - akademia czerniaka

mgr Anna Dybowska

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wykształcenia kosmetolog – trycholog z 8 letnim doświadczeniem zawodowym. Praktyk oraz entuzjasta innowacyjnych i holistycznych metod kosmetologicznych, trychologicznych i dietetycznych. Główny szkoleniowiec i opiekun profesjonalnej marki Karin Herzog, finalistka ogólnopolskiego konkursu Kosmetyczka Roku 2015. Prace na stanowisku trychologa rozpoczęła już na etapie studiów uczestnicząc w projekcie bezpłatnych badań wideodermatoskopowych skóry głowy pacjentów z województwa łódzkiego. Posiada bogate doświadczenie w pracy z problematyczną skórą twarzy, ciała oraz głowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - kosmetyczka roku

Certyfikat - kosmetyczka roku

  

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - wyzwania trychologii

Certyfikat - wyzwania trychologii

Kamila Raczyńska-Chomyn

certyfikat-bebo-kamila-raczynska

Certyfikat BeBo dla Kamili Raczyńskiej-Chomyn

Z wykształcenia pedagog, edukatorka seksualna oraz szkoleniowiec. Przez 10 lat prowadziła szkolenia, między innymi z zakresu work-life balance i profilaktyki wypalenia zawodowego, sama poszukując balansu między pracą, a dbaniem o zdrowie. W 2013 przyszedł czas na sport - zdobyła uprawnienia instruktora sportu i rekreacji oraz trenera personalnego.

Ciało to jednak nie tylko to, co widać na zewnątrz. Wiedząc to Kamila zdobyła uprawnienia instruktorskie dwóch szwajcarskich metod - CANTIENICA® - Program Power oraz BeBo® - Trening Dna Miednicy (metoda rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne) by właściwie zadbać o kręgosłup, mięśnie głębokie (core) oraz mięśnie dna miednicy - własne i swoich kursantek.

Pomysłodawczyni i realizatorka projektu Dobre Ciało - Trening Mięśni Dna Miednicy.

Wciąż poszukuje nowych metod pracy z ciałem, skupiając się na mięśniach głębokich. Interesuje się psychosomatyką, czyli wpływem czynników psychicznych na nasz stan zdrowia.

Prywatnie miłośniczka aktywnego i zdrowego trybu życia, wegańskiej diety oraz kotów.

Dla Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Kamila prowadzi trening mięśni głębokich oraz dna miednicy.

Justyna Listwoń

Ekspert Terapii Ruchowej, Instruktorka i Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej. W swojej pracy łączy metody BeBo® Trening Dna Miednicy, CANTIENICA® Program Power, REHA Pilates oraz Pilates Pelvic Power. Jej misją jest promowanie profilaktyki treningu mięśni dna miednicy w Polsce, oraz wsparcie w tym zakresie.

Specjalizuje się w prozdrowotnych metodach ruchowych, bazujących na sile mięśni głębokich. Z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zapobiegania i leczenia inkontynencji, jak i innych bardziej złożonych dolegliwości mających wpływ na codzienne życie. Wpływ ruchu ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia.

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Łączna ocena 5 (1 głos)
Sending