Laser frakcyjny CO2 MonaLisa Touch


Czym jest laser MonaLisa Touch i jakie zabiegi są nim wykonywane?

MonaLisa TouchTM to najwyższej klasy laser włoskiej firmy DEKA. Jest przeznaczony do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i dermatologii estetycznej. Przynosi rewelacyjne efekty w zakresie odmładzania narządów płciowych, w leczeniu nietrzymania moczu, w rewitalizacji i liftingu pochwy, jak również w usuwaniu różnego rodzaju blizn i rozstępów oraz znamion, kłykcin i brodawek.

Obszary zastosowania lasera

Co wyróżnia laser MonaLisa Touch?

Laser MonaLisa TouchTM to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki różnym końcówkom może być wykorzystywane w kilku rodzajach zabiegów. W przeciwieństwie do wielu innych laserów obecnych na rynku jedynie MonaLisa Touch miała przeprowadzone badania kliniczne. Zabiegi wykonywane przy jego pomocy są minimalnie inwazyjne i całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu tzw. terapii punktowej (DOT Therapy) energia lasera w trakcie zabiegu jest skupiona na wybranych miejscach ścianek pochwy, działając tylko na kilka procent tkanki. W rezultacie  proces regeneracji przebiega znacznie szybciej.

Jak wygląda zabieg przy użyciu lasera MonaLisa TouchTM?

W trakcie zabiegów ginekologicznych laser MonaLisa TouchTM jest wprowadzany do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego. Jej właściwości umożliwiają szybki przebieg zabiegu, a technologia urządzenia gwarantuje jego bezbolesność i bezpieczeństwo. Kolejną cechą wyróżniającą leczenie laserem MonaLisa TouchTM jest brak krwawienia – system wywołuje szybką koagulację tkanki (krzepnięcie).

Działanie lasera polega na odpowiednim modelowaniu ścianek pochwy oraz stymulowaniu regeneracji tkanki. W wyniku zabiegu zaczynają się namnażać nowe włókna kolagenowe, co przekłada się na wzmocnienie ścianek pochwy. Pacjentka spędza na fotelu ginekologicznym zazwyczaj kilka minut, następnie wraca do domu.

Zabiegi wykonane przy użyciu MonaLisa TouchTM wyróżnia nie tylko skuteczność, lecz także bardzo niska inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji – często po opuszczeniu gabinetu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności. W MEDSTETICA zabiegi wykonują wyłącznie lekarze z dużym doświadczeniem, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu wykorzystywania lasera MonaLisa TouchTM i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Kto może korzystać z zabiegu przy użyciu lasera MonaLisa TouchTM?

Z laseroterapii systemem MonaLisa TouchTM mogą korzystać wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia, bez względu na wiek. Do zabiegu kwalifikuje lekarz specjalista.

Warunkiem przystąpienia do zabiegów ginekologicznych jest dobry wynik cytologii. Najczęściej decydują się na nie kobiety skarżące się na nietrzymanie moczu, po porodach, panie z dolegliwościami menopauzalnymi oraz po prostu kobiety niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych lub nieusatysfakcjonowane jakością życia seksualnego.

Dzięki atrakcyjnym pakietom i korzystnemu systemowi ratalnemu (Mediraty) z oferowanych w Centrum MEDSTETICA usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci.

Zabiegi wykonywane są w Łodzi i w innych miastach.

Lekarze wykonujący zabiegi laserem MonaLisa TouchTM w Medstetica

lek. Wojciech Puto

lek. Natalia Leśnik

lek. Anna Kubik

lek. Marcin Janiszewski

Łączna ocena 3.38 (26 głosy)
Sending