Mediraty


Mediraty – czyli dogodny i bezpieczny system ratalny w MEDSTETICA

MediRaty

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi medyczne na raty. Proponujemy Państwu ofertę Mediraty przygotowaną przez firmę Ratalnie.com. Dzięki uproszczonej procedurze decyzja o możliwości skorzystania z systemu ratalnego zajmuje  godzinę, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji finansowej, umowę Klient podpisuje w domu lub w pracy w obecności kuriera a dokumenty przesyłane są z powrotem do Ratalnie.com. Kwota za zabieg przelewana jest na konto MEDSTETICA  po otrzymaniu przez Ratalnie.com podpisanych dokumentów, a Pacjent może umawiać się na wybrany zabieg w wybranym terminie.

Jakie są koszty Medirat?

Mediraty nie są drogie. Oferta jest tak skonstruowana, żeby była jak najbardziej atrakcyjna dla Pacjenta. Istnieją dwa rodzaje ofert:

(1) STANDARDOWA to nawet tylko 1% miesięcznie. W cenie zawarte są: koszt ubezpieczenia, oprocentowanie 0% oraz brak prowizji za udzielenie pożyczki. Oferta skierowana jest do osób, które mają zdolność kredytową oraz dobrą ocenę punktową w bazach bankowych (BIG, BIK, KRD itp.).

(2) NIESTANDARDOWA – o procentowanie w granicach 13-16% wszystkich kosztów w skali roku – proponowana jest  wszystkim pozostałym Pacjentom. Oferta, mimo iż mniej atrakcyjna niż standardowa, jest wciąż bardziej korzystna od oferty bankowej dla dowolnego kredytu gotówkowego.

Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

MEDIRATY można rozłożyć na 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki?

Pożyczki udzielane są na kwotę od 500 zł do 50.000 zł

Jakich dokumentów wymaga Ratalnie.com?

Ratalnie.com w zależności od formy zatrudnienia akceptuje następujące dokumenty potwierdzające dochody:

  • Umowa o pracę na czas określony i nieokreślony – historia z konta osobistego za ostani kwartał z widocznymi stałymi wpływami wynagrodzenia lub zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę.
  • Działalność gospodarcza – PIT za ostatni rozliczony rok, historia obrotów na koncie firmowym za ostatnie 6 miesięcy i osobistym za ostatnie 3 miesiące;
  • Umowa zlecenie i umowa o dzieło – jeśli jest zachowana ciągłość z tym samym zleceniodawcą, to zaświadczenie o zarobkach, jeśli nie, to umowy za okres 6 miesięcy wstecz i historię konta osobistego gdzie wpływa wynagrodzenie za ostatnie 3 miesiące.
  • Renta lub emerytura – kopia potwierdzenia przyznania świadczenia i potwierdzenie wpływu na konto za ostatni miesiąc lub odcinka otrzymania świadczenia za ostatni miesiąc.

Czy osoba z rodziny lub znajomy może zaciągnąć pożyczkę?

Ratalnie.com dopuszcza sytuację, że osoba zaciągająca pożyczkę nie jest Pacjentem, czyli beneficjentem zabiegu medycznego. Pożyczkobiorca nie musi być nawet spokrewniony z Pacjentem. Możliwe jest również łączenie dochodów w gospodarstwie domowym (w przypadku gdy Pożyczkobiorcy brakuje zdolności kredytowej). O pożyczkę mogą występować również osoby posiadające polskie obywatelstwo, ale na stałe mieszkające i zarabiające za granicą.

Jak odbywa się procedura ubiegania o Mediraty i jak szybko gotówka jest wypłacana?

Po zaakceptowaniu warunków przez Klienta, umowa generowana jest w systemie i wysyłana na adres Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier przekazuje Klientowi dwa egzemplarze umowy oraz weryfikuje dane z dowodem osobistym. Klient podpisuje oba egzemplarze umowy i oddaje jeden egzemplarz kurierowi wraz z oryginałem podpisanego zaświadczenia o zarobkach (lub innego dokumentu dochodowego). Kolejnego dnia roboczego kurier dostarcza dokumenty do centrali Ratalnie.com. Po weryfikacji i akceptacji środki są przelewane na konto przychodni, w której ma się odbyć zabieg. Do Klienta zostaje wysłany harmonogram spłaty rat i informacja o uruchomionych środkach przeznaczonych na zabiegi medyczne.

W jaki sposób nawiązać kontakt z MediRaty?

W celu skorzystania z rat medycznych należy skontaktować się z konsultantem pod numerem tel. 22 266 83 70

Wylicz miesięczny koszt zabiegu: