Resurfacing twarzy laserem


PROBLEM

Zabieg resurfacingu skóry twarzy w Centrum Medstetica laserem frakcyjnym CO2

Resurfacing twarzy laserem frakcyjnym CO2 DANA

Zdarza się, że borykamy się z więcej niż jednym problem związanym z wyglądem naszej skóry twarzy. Pojawiają się niechciane zmarszczki, skóra jest obwisła, pełna nieregularności, śladach po trądziku czy plam posłonecznych. Czy można walczyć z tak wieloma niedoskonałościami jednocześnie? Tak. Najlepiej jednak wybrać równie kompleksowy zabieg. Takim rozwiązaniem jest bardzo modny wśród gwiazd zabieg resurfacingu.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Resurfacing pozwala na odbudowę skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie. Najskuteczniejsze w działaniu jest stosowanie do resurfacingu terapii laserowej. Dzięki niej kompleksowo odnowiona zostaje powierzchnia skóry. Do resurfacingu kwalifikują się przede wszystkim pacjenci o nieregularnej strukturze skóry twarzy, z przebarwieniami, zmarszczkami i bliznami potrądzikowymi, a także pacjenci skarżący się na obwisłość skóry twarzy. W wyniku terapii laserem frakcyjnym skóra zostaje pobudzona do regeneracji – rozpoczyna się proces odbudowy uszkodzeń wywołanych przez laser i tym samym produkcji kolagenu. Resurfacing to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy bez stosowania wypełniaczy czy botoksu! Zabieg nie zmienia rysów twarzy i nie wpływa na jej mimikę. To naturalny sposób na młody wygląd.

ZABIEG

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica zabieg resurfacingu przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych lekarzy przy pomocy nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2 DANA. Do zabiegu wymagane jest znieczulenie obszarów skóry poddawanych zabiegowi. Lekarz aplikuje pacjentowi krem znieczulający na około 40 minut przed zabiegiem. Po zabiegu twarz jest mocno zaczerwieniona. Delikatne zaczerwienienie może utrzymywać się 2-3 dni po zabiegu.

PO ZABIEGU

Przez okres 2 tygodni nie można wystawiać skóry na promienie słoneczne oraz należy używać kremów z mocnym filtrem UV.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty resurfacingu przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 DANA są wręcz spektakularne. Skóra twarzy staje się wyraźnie rozjaśniona, gładka, napięta a jej wszelkie niedoskonałości stają się dużo mniej widoczne. Dla pełni efektów zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów (najczęściej są to 4 zabiegi). Efekt widoczny jest stopniowo (w ciągu kilku-kilkunastu tygodni) i jest długotrwały.

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres laktacji

przyjmowanie retinoidów

przyjmowanie leków światłouczulających, np. antybiotyków czy leków antydepresyjnych

infekcje skóry

nowotwory skóry

łuszczyca

atopowe zapalenie skóry

liszaj płaski

zabiegi wypełniania zmarszczek wykonywane w ostatnich tygodniach

zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia wykonywane w ostatnich tygodniach

skóra opalona oraz przyciemniona samoopalaczem

niedawne peelingi chemiczne

cukrzyca

POLECANE PREPARATY POZABIEGOWE

Hyalual Profi Delux Spray

Hyalual Delux Spray

Preparat pozabiegowy Hyalulal

Po zabiegu pacjentom aplikowany jest preparat Hyalual Profi Delux Spray firmy Hyalual, który uspokaja i regeneruje skórę po bardziej inwazyjnych zabiegach. Spray do pielęgnacji pozabiegowej skraca okres gojenia się skóry po zabiegach inwazyjnych oraz pozwala klientkom szybko zobaczyć pożądane z efekty. Preparat ten działa skutecznie przeciw:

 • zaczerwienieniu i obrzękowi,
 • bólowi podczas zabiegu 
i w okresie pozabiegowym,
 • długiemu okresowi gojenia się skóry po zabiegu,
 • ryzyku pojawienia się dyschromii (zaburzenia pigmentacji skóry),
 • ryzyku występowania patologicznego bliznowacenia powierzchni ran,
 • ryzyku infekcji.

WOW Mask

Preparat pozabiegowy WOW Mask

WOW Mask firmy Hyalual

W przypadku zabiegów mocno inwazyjnych klientom i klientkom oferujemy hydrożelową maskę peptydowa z kompleksem RMCP do profesjonalnego użytku – WOW Mask firmy Hyalual.

Maska ta:

 • zapewnia efekt liftingu,
 • zwiększa elastyczność skóry,
 • rozjaśnia cerę,
 • wyrównuje strukturę skóry,
 • zmniejsza rozmiar porów skóry,
 • wygładza zmarszczki,
 • powoduje wzrost nawilżenia skóry o 200%% (w porównaniu do innych kolagenowych masek nawilżających),
 • chroni komórki przed działaniem promieniowania ultrafioletowego;

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica klientki mogą również nabyć preparaty do codziennej pielęgnacji pozabiegowej. Szczególnie polecamy Hyalual Daily Delux Spray (50ml) firmy Hyalual w atrakcyjnej cenie 100 zł oraz maski WOW Mask firmy Hyalual w atrakcyjnej cenie 60 zł.

AKTUALNY CENNIK I PROMOCJE

Łączna ocena 3.23 (13 głosy)
Sending