Nasi specjaliści


Nasi specjaliści

Nasi specjaliści to doświadczeni lekarze, dla których dobro pacjenta to rzecz najważniejsza oraz trenerzy, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

lek. Wojciech Puto

specjalista II stopnia położnictwa i ginekologii. Studia ukończył w Łódzkiej Akademii Medycznej w 1981 r. I stopień specjalizacji uzyskał w 1986 r., a II stopień zdobył w 1991 r. Od 1990 r. pracuje w Szpitalu im. Jordana w Łodzi.

Doktor Wojciech Puto na co dzień zajmuje się problemami wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. W trakcie wykonywania codziennych obowiązków w szpitalu m.in. wykonuje badania urodynamiczne a także wykonuje operacje z zakresu WNM. To bardzo dobry specjalista z zakresu ginekologii, którego głównym zainteresowaniem jest leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.

Posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix. Odbył szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza, rewitalizacji pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem frakcyjnym Dana. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu operacji laparoskopowych, operacji wysiłkowego nietrzymania moczu czy operacji plastycznych ścian pochwy. Odbył także szkolenie z implementacji nici liftingujących Vaginal Narrower.

Wybrane certyfikaty z zakresu ginekologii estetycznej oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu WNM:

certyfikat-wojciech-puto-ginekologia-plastyczna

Certyfikat - ginekologia plastyczna lek. med. Wojciech Puto

certyfikat-vaginal-narrower-lek-wojciech-puto

Certyfikat - Vaginal Narrower - lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

certyfikat-Wojciech-Puto-leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu

Certyfikat - leczenie WNM - lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat Neauvia dla lek. Wojciecha Puto

Certyfikat Neauvia dla lek. Wojciecha Puto

lek. Shiar Agata Kassassir-Ćwiklak

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracuje w Klinice Perinatologii Szpitala im. Pirogowa (dawny szpital im. Madurowicza) w Łodzi. W latach 2009-2015 pracowała w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) oraz Klinice Ginekologii i Menopauzy ICZMP. W swojej działalności medycznej specjalizuje się m.in. w menopauzie, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, chorobach szyjki macicy, niewydolności szyjki macicy, nadżerek szyjki macicy. Ukończyła kurs szkoleniowy z laseroterapii urządzeniem frakcyjnym CO2 Dana.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

lek. Jacek Majos

Specjalista ginekolog i położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi w 1988 roku. I stopień specjalizacji uzyskał w 1993 r, a II stopień specjalizacji (z wyróżnieniem) w 1996 r. Specjalizuje się w prowadzeniu ciąż i zakładaniu implantów antykoncepcyjnych.

Doktor Jacek Majos przez wiele lat pracował w szpitalu ICZMP na oddziale patologii ciąży a następnie na oddziale ginekologii operacyjnej. Pracował również w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu na oddziale ginekologii położniczej gdzie przeprowadzał operacje. Ze szpitalem tym utrzymuje cały czas kontakt.

Doktor Jcek Majos od dwóch lat zajmuje się ginekologią estetyczną. Posiada liczne certyfikaty i dyplomy z tego zakresu.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat Jacek Majos - laseroterapia w ginekologii plastycznej

Certyfikat Jacek Majos - laseroterapia w ginekologii plastycznej

Certyfikat Implanon NXT

Certyfikat Implanon NXT

lek. Anna Kubik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Łodzi. Od roku 2014 pracuje jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Kubik posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.

Pasją Anny Kubik jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - MonaLisa Touch

Certyfikat - MonaLisa Touch

Certyfikat - wypełniacze - Anna-Kubik-princes-filler-pl

Certyfikat - wypełniacze

Anna-Kubik-mezoterapia-twarzy

Certyfikat - mezoterapia

Certyfikat - toksyna botulinowa, Botoks

Certyfikat - BOTOKS

Anna-Kubik-hyalual-xela-filler

Certyfikat - Wypełniacz

Certyfikat - Dermaheal

Certyfikat - Dermaheal

Anna-Kubik-hyalual-mezoterapia-xela-rederm

Certyfikat - mezoterapia

Certyfikat - metody diagnostyki dermatoskopowej

Certyfikat - dermatoskopia

Certyfikat - peelingi

Certyfikat - peelingi

lek. Marcin Kubiak

jest asystentem w Klinice Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Oddziału Laryngologii Onkologicznej Regionalnego Ośrodka Onkologicznego przy WSS im. Kopernika w Łodzi. Jego główne zainteresowania to diagnostyka i leczenie operacyjne uporczywego chrapania i obturacyjnego zespołu bezdechów sennych, szczególnie z zastosowaniem koblacji. Doktoryzuje się z tego zagadnienia medycznego. Ponadto interesuje się diagnozowaniem i leczeniem chirurgicznym nowotworów ślinianek, jak również laserochirurgią krtani. Prowadzi także zajęcia naukowe ze studentami oraz jest współautorem prac prezentowanych na zjazdach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Posiada także certyfikaty z zakresu laseroterapii jak i koblacji.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

mgr Anna Dybowska

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wykształcenia kosmetolog – trycholog z 8 letnim doświadczeniem zawodowym. Praktyk oraz entuzjasta innowacyjnych i holistycznych metod kosmetologicznych, trychologicznych i dietetycznych. Główny szkoleniowiec i opiekun profesjonalnej marki Karin Herzog, finalistka ogólnopolskiego konkursu Kosmetyczka Roku 2015. Prace na stanowisku trychologa rozpoczęła już na etapie studiów uczestnicząc w projekcie bezpłatnych badań wideodermatoskopowych skóry głowy pacjentów z województwa łódzkiego. Posiada bogate doświadczenie w pracy z problematyczną skórą twarzy, ciała oraz głowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - kosmetyczka roku

Certyfikat - kosmetyczka roku

  

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - wyzwania trychologii

Certyfikat - wyzwania trychologii

Justyna Listwoń

Ekspert Terapii Ruchowej, Instruktorka i Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej. W swojej pracy łączy metody BeBo® Trening Dna Miednicy, CANTIENICA® Program Power, REHA Pilates oraz Pilates Pelvic Power. Jej misją jest promowanie profilaktyki treningu mięśni dna miednicy w Polsce, oraz wsparcie w tym zakresie.

Specjalizuje się w prozdrowotnych metodach ruchowych, bazujących na sile mięśni głębokich. Z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zapobiegania i leczenia inkontynencji, jak i innych bardziej złożonych dolegliwości mających wpływ na codzienne życie. Wpływ ruchu ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia.

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Łączna ocena 3.55 (11 głosy)
Sending