Nasi specjaliści


Nasi specjaliści

Nasi specjaliści to doświadczeni lekarze, dla których dobro pacjenta to rzecz najważniejsza oraz trenerzy, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

lek. Wojciech Puto

specjalista II stopnia położnictwa i ginekologii. Studia ukończył w Łódzkiej Akademii Medycznej w 1981 r. I stopień specjalizacji uzyskał w 1986 r., a II stopień zdobył w 1991 r. Od 1990 r. pracuje w Szpitalu im. Jordana w Łodzi.

Doktor Wojciech Puto na co dzień zajmuje się problemami wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. W trakcie wykonywania codziennych obowiązków w szpitalu m.in. wykonuje badania urodynamiczne a także wykonuje operacje z zakresu WNM. To bardzo dobry specjalista z zakresu ginekologii, którego głównym zainteresowaniem jest leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.

Posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix. Odbył szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza, rewitalizacji pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem frakcyjnym Dana. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu operacji laparoskopowych, operacji wysiłkowego nietrzymania moczu czy operacji plastycznych ścian pochwy. Odbył także szkolenie z implementacji nici liftingujących Vaginal Narrower.

Wybrane certyfikaty z zakresu ginekologii estetycznej oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu WNM:

certyfikat-wojciech-puto-ginekologia-plastyczna

Certyfikat - ginekologia plastyczna lek. med. Wojciech Puto

certyfikat-vaginal-narrower-lek-wojciech-puto

Certyfikat - Vaginal Narrower - lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

Certyfikat MonaLisa Touch dla lek. med Wojciecha Puto

certyfikat-Wojciech-Puto-leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu

Certyfikat - leczenie WNM - lek. med. Wojciech Puto

Certyfikat Neauvia dla lek. Wojciecha Puto

Certyfikat Neauvia dla lek. Wojciecha Puto

lek. Shiar Agata Kassassir-Ćwiklak

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracuje w Klinice Perinatologii Szpitala im. Pirogowa (dawny szpital im. Madurowicza) w Łodzi. W latach 2009-2015 pracowała w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) oraz Klinice Ginekologii i Menopauzy ICZMP. W swojej działalności medycznej specjalizuje się m.in. w menopauzie, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, chorobach szyjki macicy, niewydolności szyjki macicy, nadżerek szyjki macicy. Ukończyła kurs szkoleniowy z laseroterapii urządzeniem frakcyjnym CO2 Dana.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

Certyfikat MonaLisa - Agata Shiar Kassassir-Ćwiklak

lek. Joanna Prażanowska

Lekarz dentysta z wieloletnim stażem. W 1994 ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi i uzyskała tytuł lekarza stomatologa a w ostatnich latach ukończyła szereg szkoleń i kursów z zakresu medycyny estetycznej m.in.: Akademia Medycyny Estetycznej AMT w Warszawie czy organizowanych przez marki Filorga, Neauvia, MIS, Fenice. Często uczestniczy także w konferencjach branżowych czym podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.  Można śmiało powiedzieć, że medycyna estetyczna to jej konik. W wolnym czasie interesuje się także zdrowym żywieniem, sportem i często podróżuje.

Pani doktor zna w stopniu zaawansowanym język niemiecki oraz w stopniu komunikatywnym język angielski.

Wykonuj zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w tym m.in. zabiegi laserowe, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, nici wchłanialnych czy z użyciem botoksu.

Wybrane certyfikaty:

certyfikat Neauvia Lips Academy

certyfikat Neauvia Lips Academy

certyfikat Anti-Aging Academy - lek. Joanna Prażanowska

certyfikat Anti-Aging Academy

certyfikat Neauvia Contour Academy - lek. Joanna Prażanowska

certyfikat Neauvia Contour Academy

certyfikat - Akademia Medycyny Estetycznej - lek. dent. Joanna Prażanowska

certyfikat - Akademia Medycyny Estetycznej

certyfikat Neauvia Nose Academy - lek. Joanna Prażanowska

certyfikat Neauvia Nose Academy

certyfikat - kurs Medycyny estetycznej - lek. Joanna Prażanowska

certyfikat - kurs Medycyny estetycznej

certyfikat Art Filler - lek. Joanna Prażanowska

certyfikat Art Filler

lek. Marcin Kubiak

jest asystentem w Klinice Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Oddziału Laryngologii Onkologicznej Regionalnego Ośrodka Onkologicznego przy WSS im. Kopernika w Łodzi. Jego główne zainteresowania to diagnostyka i leczenie operacyjne uporczywego chrapania i obturacyjnego zespołu bezdechów sennych, szczególnie z zastosowaniem koblacji. Doktoryzuje się z tego zagadnienia medycznego. Ponadto interesuje się diagnozowaniem i leczeniem chirurgicznym nowotworów ślinianek, jak również laserochirurgią krtani. Prowadzi także zajęcia naukowe ze studentami oraz jest współautorem prac prezentowanych na zjazdach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Posiada także certyfikaty z zakresu laseroterapii jak i koblacji.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat MonaLisa Touch – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

Certyfikat koblator – Marcin Kubiak

mgr Anna Dybowska

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wykształcenia kosmetolog – trycholog z 8 letnim doświadczeniem zawodowym. Praktyk oraz entuzjasta innowacyjnych i holistycznych metod kosmetologicznych, trychologicznych i dietetycznych. Główny szkoleniowiec i opiekun profesjonalnej marki Karin Herzog, finalistka ogólnopolskiego konkursu Kosmetyczka Roku 2015. Prace na stanowisku trychologa rozpoczęła już na etapie studiów uczestnicząc w projekcie bezpłatnych badań wideodermatoskopowych skóry głowy pacjentów z województwa łódzkiego. Posiada bogate doświadczenie w pracy z problematyczną skórą twarzy, ciała oraz głowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach.

Wybrane certyfikaty:

Certyfikat - kosmetyczka roku

Certyfikat - kosmetyczka roku

  

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - mezoterapia igłowa

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - skin academy

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - Karin Herzog

Certyfikat - wyzwania trychologii

Certyfikat - wyzwania trychologii

Justyna Listwoń

Ekspert Terapii Ruchowej, Instruktorka i Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej. W swojej pracy łączy metody BeBo® Trening Dna Miednicy, CANTIENICA® Program Power, REHA Pilates oraz Pilates Pelvic Power. Jej misją jest promowanie profilaktyki treningu mięśni dna miednicy w Polsce, oraz wsparcie w tym zakresie.

Specjalizuje się w prozdrowotnych metodach ruchowych, bazujących na sile mięśni głębokich. Z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zapobiegania i leczenia inkontynencji, jak i innych bardziej złożonych dolegliwości mających wpływ na codzienne życie. Wpływ ruchu ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia.

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Bebo - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat Cantienica - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat rehabilitacja uroginekologiczna - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Certyfikat Pillates - Justyna Listwoń

Łączna ocena 3.05 (40 głosy)
Sending