Medstetica i nowoczesna ginekologia estetyczna także w Poznaniu


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadzane przez naszych najlepszych specjalistów są dostępne również w Poznaniu.

Zapraszamy do najlepszego poznańskiego SPA:

Good Time Day Spa

ul. Grunwaldzka 52
60-311 Poznań

Umawianie wizyt i zabiegów:
607 785 785

LASER MONA LISA TOUCH TM

Laser MonaLisa Touch™ to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki różnym końcówkom może być wykorzystywane w kilku rodzajach zabiegów.To jedyna procedura potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi, w przeciwieństwie do wielu innych laserów obecnych na rynku. Zabiegi wykonywane przy jego pomocy są minimalnie inwazyjne i całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu tzw. terapii punktowej (DOT Therapy) energia lasera w trakcie zabiegu jest skupiona na wybranych miejscach ścianek pochwy, działając tylko na kilka procent tkanki. W rezultacie  proces regeneracji przebiega znacznie szybciej.

W trakcie zabiegów ginekologicznych laser MonaLisa Touch™ jest wprowadzany do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego. Jej właściwości umożliwiają szybki przebieg zabiegu, a technologia urządzenia gwarantuje jego bezbolesność i bezpieczeństwo. Kolejną cechą wyróżniającą leczenie laserem MonaLisa Touch™ jest brak krwawienia – system wywołuje szybką koagulację tkanki (krzepnięcie). Zabiegi wykonane przy użyciu MonaLisa Touch™ wyróżnia nie tylko skuteczność, lecz także bardzo niska inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji – często po opuszczeniu gabinetu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności. 

NAJLEPSI SPECJALIŚCI

lek.  Wojciech Puto

Lekarz Wojciech Puto to specjalista II stopnia położnictwa i ginekologii. Studia ukończył w Łódzkiej Akademii Medycznej w 1981 r. I stopień specjalizacji uzyskał w 1986 r., a II stopień zdobył w 1991 r. Od 1990 r. pracuje w Szpitalu im. Jordana w Łodzi.

Posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix. Odbył szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza, rewitalizacji pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem MonaLisa TouchTMPosiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu operacji laparoskopowych, operacji wysiłkowego nietrzymania moczu czy operacji plastycznych ścian pochwy.